Iskuri
SuljeSulje
Kurvikas daami;-)?
Mies, 57v, Salo +lähialueet
Hei, Löytyisitköhän täältä...sinä, ihana, naisellinen ja mieluusti kurvikas/ muodokas daami..?:-) Et etsi elämänkumppani, et 24/7- suhdetta...vaan enemmänkin tapailua, kun se molemmille sopii...muutenkin kuin "sen" merkeissä. Enemmänkin hyvää ystävyyttä/ kaveruutta kumpikin kaipailisimme.. Mulle ei ole väliä...oletko nuorempi tai vanhempi, oletko vapaa, varattu tai vaikka karkuteillä oleva...voimmehan joka käänteessä luottaa toisiimme! En itsekään ihan puhtain paperein ole liikenteessä. Pääasia kun nautimme toistemme seurasta... Täällä sinua kaipailee ikäisekseen oikeinkin nuorekas ja liikunnalliset elämäntavat omaava, kaikinpuolin terve, siisti ja peiliin katsova, vireä ja viriili, puhuva ja sosiaalinen, naisenkin kaikinpuolin huomioiva ja uskallan väittää... ihan tutustumisen arvoinen +50v, 175/80 "pojanviikari"..;-) Jos "tälläinen" yhtään nappasi ja tunsit mahanpohjassa kutinaa, niin otahan rohkeasti yhteyttä yhteystietojesi (s-posti, whatsapp, telegram, kik) kera..?!
Lähetetty 13.7.2025 klo 11:57, #146486

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 28512 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 28512 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.