Iskuri
SuljeSulje
North58
Mies, 58v, Rovaniemi
Roi,Kemijärvi,Sodankylä ympäristö? Täydellisellä luottamuksella kaappihomolle seuraa? Mielellään 50+ Laita viestissä yhteystiedot ja mistä suunniltaolet. Terveys,puhtaus taattu! Hei ja ryhmäseksin hakijat ei kiitos,myös neidit älkää vaivautuko. Olen rehti ja luotettava,jos arastaa tutustua niin hiljalleen vaan,ei ole minnekkään kiire. Jos kemiat natsaa niin ehdottomasti pidempiaikaiseen juttuun valmis. Kaapissa,mutta ei pimeässä.
Lähetetty 18.7.2025 klo 16:42, #146863

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 16267 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 16267 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.