Iskuri
SuljeSulje
Halukas
Muu, 44v, Itä-Uusimaa
Hei!! Tässä olisi kiihkeä tyttöiliä hyvin varustettua Top seuraa vailla!! (Paikka on) Sinulla oikeasti on hyvän kokoinen kyrpä,joka täyttää ahnasn suuni,ja puoliväkisin työnnät tiukkaan perääni sen,ja jaksat jonkin aikaa naida,ettet ihan heti laukea.Haluan tuntea sen,kun minua todella pannaan antaumuksella,edessä ja takaa,tai miten vaan!! Kumi pakko!! Liukkarit,dildot on minulla,niilläkin voidaan myös leikkiä,jos niin tahdot.ei muuta kuin yhteydenottoja ja munaa sisään joko tänään lauantaina 22.11tsk huomenna 23.11-25. en ole maksullinen,vaan kiimassa oleva tyttöiliä,joka haluaa hyvää sexiä!!
Lähetetty 22.11.2025 klo 12:36, #154574

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 63097 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 63097 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.