Iskuri
SuljeSulje
Nautitaan m kesken
Pari, Vantaa
Onko mitenkään mahdollista löytää kimppaseuralaista miehestä. Miespari pk seudulla haluaisi löytää hyvää seksiseuraa. Toiveena olisi että olisit chubby, nallukka ja mieluiten vers. Mahakas, Persevä mies saa syttymään. Laita viestiä vain mikäli olet tosissaan liikenteessä. (Liian monta feikkiä ja jänistäjää liikenteessä)
Lähetetty 23.11.2025 klo 15:29, #154643

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 49306 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 49306 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.