Iskuri
SuljeSulje
Joulupukki
Mies, 55v
Erittäin tuhma JouluPukki etsii tuhmia tonttu-neitokaisia ja varttuneempiakin naisia jotka himoitsevat hyväilyjä ja tiukkoihin reikiinsä täytettä. Täältä löytyy komea pukki kovan ja hyvän kokoisen sarvensa kanssa joka mielellään täyttää reikäsi ja luovuttaa täyden pussinsa sisällön sinulle nautinnosta voihkien. Jos et rohkene tapaamiseen mutta nautit katsella kuinka pukki nauttii kovasta sarvestaan omin käsin ja leluilla, sekin onnistuu jos sinulta löytyy teams, signal tai whatsapp. Muista liittää yhteystietosi jos otat yhteyttä.
Lähetetty 4.12.2025 klo 13:23, #155208

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 54420 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 54420 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.