Iskuri
SuljeSulje
"ukkomiestä"
Mies, 54v, Lahti
Hakusessa toista varattua miestä ikää noin 50v-65v hoikka tai normaali vartaloinen,ei haittaa vaikka olet miesten suhteen kokematon,koska olen sitä itsekin.Tärkeintä on luotettavuus,terveys!,puhtaus ja tietysti muutenkin asiallinen kaveri.Itse 180.79 siisti,savuton,terve ja ehdottomasti luotettava ja hakusessa kaikenlainen hyvä mikä molemminpuolin tuntuu hyvältä,itse olen ehkä enemmän top henkinen mut laita viestiä rohkeasti ja puhelinnumero mukaan ja kerro millainen mies olet ja ikäs vain Lahti ja lähialue.
Lähetetty 8.12.2025 klo 19:58, #155481

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 24217 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 24217 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.