Iskuri
SuljeSulje
Seuralaisesi
Mies, 44v, Joensuu
Moi haen sinua +46v ikäistä top seuraa. Haluat löytää vakkari bottomin itsellesi? Haen pidempi aikaista seuraa seksiin ja välillä voidaan saunoa ja tehdä muutakin kivaa. Lähtökohtaisesti seksi seuraa haen. Olisi kiva jotta tykkäisit käsitellä peppua. Koskan haluaisin oppia kunnolla antamaan peppua. Ja toki olisit kiinnostunut muustakin vähän rajummasta puuhasta. Ota yhteyttä niin tutustutaan kunnolla.
Lähetetty 26.1.2026 klo 19:29, #158111

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 15731 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 15731 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.