Iskuri
SuljeSulje
Molemmille
Pari, 56v, Helsinki
56v pari tulossa 4.9 Poest of the fall konsertiin Katajanokalle ja ollaan siinä lähellä hotellissa yötä. Haemme yölle seuralaista joka nussisi meitä molempia vuorotellen toisen katsellessa tai jotenkin mukana olemalla. Eli alkuun me imettäis yhdessä ja sen jälkeen vaimo saa katsella kuinka hänen miestää nussitaan ja sen jälkeen mies saa kaysella kuinka vaimoa nussitaan. Olemme täysin noviiseja tälläsessä kimpassa mutta olemme tähsin avoimia ja estottomia. Hyvä panee ja kestävä kaveri saa meistä vakiparin
Lähetetty 11.2.2026 klo 11:21, #158873

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 69289 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 69289 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.