Iskuri
SuljeSulje
Kypsää ja märkää?
Pari, 23v
Haaveissa olisi kohdata itseäni Selvästi vanhempi avo/aviopari. Noin 50-65v. Jossa mies haluaa katsella, kun oma kypsä vaimo viettelee ja kiihottuu nuoren pojan kanssa. Rouva myös kiihottuu ajatuksesta nuoremman kanssa. 23v 180/80 mukava ja fiksu nuorimies Tampereelta etsii seuraanne.
Lähetetty 13.2.2026 klo 11:49, #158963

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 58508 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 58508 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.