Iskuri
SuljeSulje
Sähköposti ystävää
Mies, 65v, koko suomen
Hei vaan mitäs sinne kuuluu nyt etsin sinusta sinä mukava,vapaa,hellä Nainen ympärin suomea kanssani vaikka näin aluksi niin sähköposti ystäväksi ensin näin.Voit olla työssäkäyvä niin kun minäkin olen tai sitten olet vaan kotiruovana.Ja etsin sinua niin ihan tositarkoituksella vaikkapa elämänkummpaksi kanssani. Jos meillä mene ihan hyvin sitten niin olisin valmis matkustaan sinne sinun luokse missä olethan sitten. Mutta tutustutaan niin edes sitten jatkossa sähköpostin välittyksellä tästä eten päin sitten.Voit olla sitten Pitkä vai Lyhyt Nainen. Toivoittavasti kuulen sitten sinusta jotakin. Ja etsin myöskin Pitempään aikaista seuraa. Päivää ,tässä olis vapaa,mukava,Naista kunnioittava arvostava 66v-mies Turusta tarjoilla jollekin Miestä kaipaavalle Naiselle kaikkeen mukavaan yhdessäoloon kokeilunhaluinen Seniorimies. Olen Rehti Sosiaalinen ja etsin Rakastajaa ja Elämänkumppania samassa paketissa Symppis joka Puhuu sekä Pussaa. Asun yksin. S-posti nopeuttaa asiaa.
Lähetetty 4.3.2026 klo 16:55, #160010

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 59215 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 59215 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.