Iskuri
SuljeSulje
Ihanaa rouvaa?
49v, Tampere
Olisin halukas nussimaan säännöllisesti ihanaa, keskustelutaitoista söpöä ja märän vitun omistavaa rouvaa. Oletteko täällä mukava pari, jossa nainen kaipaa säännöllisesti ja pitkäaikaisesti vierasta. Mies pitää tästä myöskin. Pitempiaikainen juttu hakusessa, ei mielellään yhden kerran tapaamista. Asun itse Tampereella ja se helpottaisia tapailua, jos te asuisitte myös täällä tai lähiseudulla. Toki, jos olette valmiit tulemaan Tampereelle, niin voitte olla mistäpäin vain. Voisitte olla 45-65v pari. 49v mukava, keskustelutaitoinen ja luotettava vapaa mies odottaa viestiänne.
Lähetetty 13.3.2026 klo 7:51, #160477

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 58508 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 58508 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.