Iskuri
SuljeSulje
Apupoika parille
Mies, 31v, Tuusula
Olen 31-vuotias suomalainen apupoika parille! Minulta löytyy paljon kokemuksia erilaisista kokoonpanoista ja tilanteista. Osaan olla aisuriparin ilona, molempien leluna, jomman kumman tai molempien tyydyttäjänä erilaisilla tavoilla. Etsin siis ikäistäni tai vanhempaa paria keillä on toiveena saada piristystä makkarin puolelle ;) Itse olen hygieeninen, siisti, kohtelias ja terve kaveri. Kaljupäinen ja parrakas. Mitat mulla on 172/70/15. Laittakaa viestiä ja jutellaan enemmän!
Lähetetty 17.3.2026 klo 16:33, #160742

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 25708 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 25708 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.