Iskuri
SuljeSulje
Salasessiot
Mies, 53v, Helsinki
53v 179/83/16 kivan näköinen mies etsii miestä/miehiä Helsingistä. Otetaan vaatteet pois, ja sitten runkkaan ja imen sinut panokuntoon. Jos olet jaksava, voit tulla sen aikana ensimmäisen kerran. Sitten menen pesty pylly pystyssä sängylle, ja voit työntyä sisääni, ja panna omaan tahtiin, kunnes tulet. Olen myös avoin ehdotuksille, vähän kinkymmillekin. Myös kimppa käy. Voin myös pukeutua tytöksi, jos haluat. Saat olla millainen vain, kunhan panohaluja on. Laita sähköposti viestiin.
Lähetetty 22.3.2026 klo 12:27, #160997

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 55301 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 55301 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.