Iskuri
SuljeSulje
Kurvikas daami;-)?
Mies, 58v, Salo
Hei, Löytäisinkö näin sinut, ihanan, lemmenkipeän, halipulaisen ja ihoikävää myös potevan, vakituista fwb- tyyppistä tapailua kaipaavan +18v naisen...?:-) Iälläsi ei niinkään väliä...voit olla vanhemmasta, kokeneesta miehestä haaveileva nuori nainen tai yhtä lailla varttuneempi, nuoremmasta , miehestä syttyvä ihana mature...tai jotain siltä väliltä..;-) Vapaa tai varattu...pääasia että yhdessä olemme tämän asian kanssa sinut! Ja mieluusti haluaisin saada sinusta seuraa myös liikunnallisiin aktiviteetteihin, kulttuurin ja vaikka kahvitteluunkin. Mutta parisuhdettahan emme etsi. Täällä sinua kaipailee oikeasti nuorekas, poikamainen ja leikkisäkin, huumorintajuinen, puhuva ja hyvinkäyttäytyvä, liikunnalliset elämäntavat omaava, savuton ja kaikinpuolin terve molemmista päistä oleva, vireä ja viriili, ehdottoman luotettava "pojanviikari" ..:-) Rohkenen luvata että et ainakaan menetä mitään vastaamalla yhteystietojen (wa, s-posti, kik) kera.
Lähetetty 4.4.2026 klo 11:41, #161755

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 32245 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 32245 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.