Iskuri
SuljeSulje
Miestä imettämään
Mies, 33v, Koko Suomi
Moro! Täällä ois nuori, miesten kanssa kokematon kundi, mutta viime aikoina on kovasti herännyt kiinnostus kokeilla kullin imemistä. En tarvii välttämättä vastapalveluksia eli sun ei tartte imee mua, mutta jos haluaisit omalle kullillesi imijää, ni mua kiinnostaisi kovasti kokeilla. En rajoittanut hakualuetta, mutta ite oon Päijät-Hämeestä. Jos vaikka oot käymässä seudulla, ni voitais nähdä. Haen turvallista ja ehdottoman vaitiolotaitoista seuraa. Ehkä parasta olisi, jos oot varattu. Itsekin olen varattu. Myös siisteys, hygienia ja terveysasiat pitää olla kunnossa. Kirjottele ja kerro itsestäsi!
Lähetetty 4.4.2026 klo 13:41, #161766

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 69978 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 69978 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.