Iskuri
SuljeSulje
Himokas88
Mies, 37v, Kotka
Täällä olisi Kotkasta erittäin seksuaalinen ja himokas 37v suomalainen mies erittäin hyvällä varustuksella, seisoo kunnolla aina eikä puhti todellakaan lopu vain yhteen / pariin laukeamiseen, ei vaadi ihmeitä kun kulli taas pystyssä kivi kovana laukeamisen jälkeen, nautin estottomasta seksistä ajan kanssa erilaisissa asennoissa niin et molemmat osapuolet saa kunnolla nautintoja, eniten itseäni kiihottaa itseäni vanhemmat naiset, itseni ikäiset tai itseäni nuoremmat eivät mua sytytä samalla tavalla vaikka saavatkin ottaa toki yhteyttä :) minua ei myöskään haittaa jos olet varattu Paikan pystyn järkkäämään myös lyhyellä varotusajalla kotkasta, kuvia voin myös vaihtaa alkuun jos haluat? Itselle tärkeintä molemmin puolinen luottamus, hygienia ja terveys, pidempiaikainen seksisuhde kiinnostaisi todella paljon! Laitan tähän pari kuvaa liiteeksi antamaan jonkinlaista osviittaa! Muistakaa laittaa yhteystiedot mukaan, ei feikeille, en kaipaa juttuseuraa!
Lähetetty 8.4.2026 klo 12:43, #162017

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 37190 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 37190 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.