Iskuri
SuljeSulje
Hellästi hyväillen
Mies, 68v, Kanta-Häme
Hei, Haaveilen sinusta istumassa vieressäni, hyväilemme toisiamme, ehkä haluamme suudella, koskettelemme hellästi, vaatteiden läpi, kovettuneet nännit, reidet, jäykistynyt kulli. Riisumme toisiamme hitaasti edeten... eli mm. tätä haluaisin kanssasi toki myös että laukeamme ihanasti vaikka runkaten toisiamme . . peppujutut ei kuitenkaan tule kysymykseen. Olen 68v 176/88/melko pieni kullinen ja kokematon m+m jutuissa Sinun toivoisin olevan 60-70 v, tietenkin terve, ehkä myös kokematon, valmis tulemaan luokseni, asun pienessä rivariasunnossa, mieluimmin jos mahdollista arkisin ilta-aikaan ja vaikkapa öisinkin. Onko sinulla samanlaisia haaveita joita haluaisit toteuttaa kanssani. Laita numero tai sposti mukaan vastaukseesi.
Lähetetty 6.5.2026 klo 19:12, #163587

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 10817 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 10817 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.