Iskuri
SuljeSulje
Paksukaluinen
Mies, 54v, Salo
Löytyykö Salo+25km al naista/paria joka ottaisi suihin siistiltä mieheltä jolla paksuhko kulli.Jos olette pari niin molemmat saavat imeä kullia.Itse en mieheen koske.Kiva olisi saada imujen jälkeen pillua.Sulla/teillä paikka.Vkloppuaamut paras aika tavata.Numero mukaan vastaukseen.Kullista ei ole/tule kuvia.Livenä sitten näkee.
Lähetetty 28.5.2026 klo 8:18, #164863

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 64366 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 64366 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.