Iskuri
SuljeSulje
Pantaisiko kunnolla
Mies, 50v, satakunta
Hei nainen tai kaksikin. Onko seksielämä hiipunut kotona tai muutenkin. Onko jatkuva panetus alapäässä. Täällä olis tarjolla kaikinpuolin terve ja hyvä kuntoinen mies antamaan kaipaamaasi kyytiä. Täältä saa nuolua, kunnon panoa pilluun ja suuhun. Voit olla vapaa, varattu, naispari tai kaverukset kunhan asennetta löytyy sessioihin. Jokin yhteystieto mukaan esim Kik
Lähetetty 5.6.2026 klo 17:04, #165352

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 68351 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 68351 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.