Iskuri
SuljeSulje
Kesäpesu
Mies, 56v, Närpiö
Moi täällä pkmies 56v länsi-rannikolta. Itseäni kiehtoo bi-pariskunta,joita kiihottaa ottaa vierasta miestä estoitta.Siten että jompikumpi kumpi panee ja toinen nuolee pillua tai ottaa suihin.Kiva jos vaimos squirtaa.pirun kiihottava ilmiö. Toki tuplanakin ois kiva kokeilla.Itselläni n 18/ 5 siistitty hyvillä liemillä nieluusi tai minne vaan..Mikäli kiihotut niin ilmoitukseesi :nimimerkkini, emailisi/ kik tai muu,kertomus itsestäsi ja suuntanne.muuten menee roskiin samantien...Ps teillä paikka
Lähetetty 3.7.2026 klo 8:48, #167044

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 56323 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 56323 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.