Iskuri
SuljeSulje
JoneBi
Mies, 55v, Helsinki
Löytyiskö tätä kautta miestä tai kaveruksia seksiin kanssani. Itse olen 175 80 16, siisti, terve, fiksukin, kaapissa. Estoton seksi silloin tällöin miesten kesken, itse enempi btm henkinen ja tyydyttämishaluinen. Paikka ei tuota ongelmia. Laita sähköposti tai KIK mukaan niin tavataan ja katsotaan mihin johtaa.
Lähetetty 12.7.2026 klo 14:31, #167605

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 27307 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 27307 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.