Iskuri
SuljeSulje
Aikuinen mies haluaa
Mies, 75v, Kainuu
Olen mies 75v, olen elänyt pitkän avioliiton ja eronnut siitä jo vuosia sitten, nyt olis ajatuksena jos löytyisi tältä kautta eläkeläisen seuraksi, nainen jonka kanssa voi jakaa arjen hiljaiset hetket tai pari jotka haluaisi viettää kanssani loma Katinkullassa lomahuoneistossa viikolla 42, samanlaisen elämänvaiheen. kahvihetket, keskustelut, saunotaan yhdessä ja myös mahdollisesti erotiikkaa, jossa on luottamusta, ja molemminpuolista halua. Ei suorittamista, vaan läsnäoloa ja yhtyeistä nautintoa. Laita viestiä niin jutellaan jossa anat puh;numeron tai sähköposti osoiteen.
Lähetetty 27.9.2026 klo 15:09, #172234

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 21870 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit vastata tälle ilmoittajalle myös käyttämällä viestipoletteja lähettämällä tekstiviestin ISKURI 21870 + oma viestisi numeroon 0404563596. Mikäli käytät palvelua ensimmäistä kertaa tai polettisi ovat loppuneet, saat tekstiviestillä linkin ja ohjeet niiden ostamiseksi. Lue lisää polettien käyttämisestä ohjeista.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 21870 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.