Iskuri
SuljeSulje
Lahden yrittäjäpäivä
Pari, 56v, Koko suomi
Vaimo 56v 160/80 menossa lahden yrittäjäpäiville 16-18.10. Olen antanut luvan mennä yhden tai kahden miehen kanssa sänkyyn jos saan kuvia todisteeksi. Jos kiinnostaa koittaa iskeä varattu rouva niin mieheltä on lupa siihen.
Lähetetty 6.10.2026 klo 10:14, #172749

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 66239 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit vastata tälle ilmoittajalle myös käyttämällä viestipoletteja lähettämällä tekstiviestin ISKURI 66239 + oma viestisi numeroon 0404563596. Mikäli käytät palvelua ensimmäistä kertaa tai polettisi ovat loppuneet, saat tekstiviestillä linkin ja ohjeet niiden ostamiseksi. Lue lisää polettien käyttämisestä ohjeista.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 66239 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.