Iskuri
SuljeSulje
Kosketuksia
Mies, 55v, Helsinki
Löytyisikö täältä ihminen, joka kaipaisi samoin kuin minä rauhoittavaa läheisyyttä, iholla oloa, kokonaisvaltaista kosketusta ja jopa nukkumisseuraa? Jonkinlaista tantramaista läheisyyttä. En ole vailla varsinaista seksiä, mutta kaipaan myös läheisyyteen liittyvää eroottista tunnelmaa sopivassa määrin. Toisen ihmisen ihon koskettaminen hitaasti ja kevyesti on hyvin eroottista, joten tämä sinun on hyvä ymmärtää ja tiedostaa. Se ei kuitenkaan tarkoita sitä, että sen tarvitsisi johtaa pidemmälle. Itse asiassa olen liian usein kohdannut ihmisiä, joiden tavoitteena on ollut lopulta mennä pidemmälle, kun taas itse tahtoisin pysähtyä juuri tuohon kosketukseen. Ihanteellisin tuttavuus olisikin sellainen, jolla on aseksuaalisia piirteitä, mutta joka rakastaa läheisyyttä eikä hänelle ole kiusallista vastaanottaa (ja antaa) sitä ilman vaatteita. Jos tämä tekstini yhtään resonoi, niin älä epäröi ottaa yhteyttä. Tutustutaan ja tehdään yhdessäolostamme juuri meidän näköistämme ja oloistamme. Ilmoita ystävällisesti viestissä yhteystietosi (sähköpostiosoite, kik -nimimerkki, WhatsApp-numero tai joku vastaava), niin saan sinuun yhteyden.
Lähetetty 28.4.2025 klo 10:53, #141518

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 34857 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 34857 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.