Iskuri
SuljeSulje
Kuse mun suuhun
Mies, 46v, Helsinki
Haluan oppia juomaan kuset suoraan hanasta ja nielemään kaiken. Opeta mut. Kusihommien lisäksi nuolen reikäsi, kainalodi, jalkasi, otan suihin ja annan peppua. Muokkaa musta unelmiesi seksikaveri. Voit olla nuori tai vanha, laiha tai lihava tai jotain siltä väliltä. Iällä tai ruumiinrakenteella ei ole merkitystä. Mä olen vaalea 46-165-72-15 poikamainen mies. Puhelin tai sposti mukaan.
Lähetetty 19.11.2025 klo 11:12, #154438

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 39628 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 39628 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.