Iskuri
SuljeSulje
Top mies haussa
Mies, 59v, Oulu
Hei, täällä varattu, fiksu, siisti, ehdottoman luotettava ja terve bi btm-mies etsii Oulunseudulta kivaa top henkistä bi-miestä tapailuun silloin tällöin kun molemmista siltä tuntuu. Panot houkuttaa erityisesti antavana osapuolena, mutta tykkään myös imeä kalua. Voidaan toki kokeilla myös jotain muitakin juttuja näiden lisäksi jos molemmista siltä tuntuu. Suutelemisesta en ole kiinnostunut. Ikähaitarina olisi toiveissa jotain 40-60v, mutta lopulta kaikki muu asiat ratkaisevat enemmän. Tutustutaan ensin kunnolla viesteillä tai jutellen ja sitten tavataan ihan rauhassa ilman kiirettä. En ole etsimässä tai hakemassa mitään pikapanoja tai autoseuraa yms. Jos synkkaa niin voisi tavata useamminkin. Sinä kaltaiseni fiksu, tupakoimaton ja mukava bi-mies, ota rohkeasti yhteyttä ja laita sähköpostisi tai numerosi viestiin niin jatketaan tutustumista.
Lähetetty 22.4.2026 klo 18:25, #162810

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 49698 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 49698 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.