Iskuri
SuljeSulje
Cruising
Mies, 50v, Mänttä-Vilppula
Miten ois tässä mänttä-vilppulan alueella tai keuruun suunnilla, illalla jossain p- alueella tai levikkeellä. Helpotusta molemmille ja kassit tyhjiksi. 50v. normi kroppainen kaveri olisi valmis tapaamaan. Laita vastaus viestiin puh.nro. tai vähintään sposti osoite. Niin sovitaan tarkemmin aika ja paikka.
Lähetetty 11.5.2026 klo 17:16, #163873

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 12713 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 12713 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.