Iskuri
SuljeSulje
Suuta kalullesi
Mies, 46v, Tampere
Olisi kiva nyt viikonlopun iltoina ottaa kiva ja kova kalu suuhun. Imee ja nuolla kunnes laukeet suuhuni. Nuoremman posliini reijän nuolisin myös mielelläni. Täällä 46v 185/103 vaalea siisti, luotettava ja terve bi-ukko. Jos kiinnostuit laita vastaukseen kik tai sposti!
Lähetetty 12.6.2026 klo 15:26, #165754

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 51151 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 51151 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.