Iskuri
SuljeSulje
K-69
Mies, 57v, Helsinki
50+ terve, normimies etsii toista miestä, joka haluis ottaa suihin. Olis mukavaa, jos saisin myös nussia sua kiimasena suuhun ja laskea spermat nieluun. Vakiseksikumppani ois tosi hieno löytää, ajan kanssa vois miettiä sitten muutakin; kuusysiä, voin imee suakin, ehkä panotkin vois myöhemmin tulla kyseeseen. Ihan miten kemiat ja muu mätsää. Ota yhteyttä, niin päästään touhuamaan! Paikka löytyy.
Lähetetty 20.6.2026 klo 14:17, #166227

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 42241 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 42241 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.