Iskuri
SuljeSulje
Löytyykö top tai 2
Mies, 59v, HELSINKI
Olen 59v, kiimainen, pyöreä , pieni aseinen ,posliini, savuton btm , imuri Helsingistä. Haluan imeä ja antaa anusta. Haaveissa paikan omaava top Helsingistä tai kaverukset . Haluaisin kokeilla " varrasta " . Kalu suussa ja pyllyssä. Seksiä kiireettä ja ajan kanssa , muutakin kuin perinteinen doggystyle. Palaan lomilta takaisin Helsinkiin elokuussa ja silloin maistuisi seksi. Vastaathan ,mukana sp.
Lähetetty 12.7.2026 klo 18:19, #167625

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 27343 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 27343 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.