Iskuri
SuljeSulje
Peetu
Mies, 57v, Jyväskylä
Moikka. Asiallinen ja luotettava bi mies hakee vastaavanlaista kaveria. Toiveena on ain ollut et löytyisi kaverukset jotka minua hoitelisi tai joita minä voisin hoidella. Mutta jos ei tällaisia kaveruksia löydy niin yksikin mies kelpaa. Tykkään kun rintojani imetään, näykitään, tykkään kun kaluani imetään, alhaalla saa kieli koskea mihin vaan, eli pepunkin saa nuolla. Itse olen hyvä ottamaan suihin, eli olisi kiva jos sinne kunnolla saisin kalua. Jos saisin ne kaksi kaveria, olis kiva jos esim. toinen rintoja pitäisi hyvänä, toinen suu kalua imisi. Kaikkea minulle saa ehdotella, ikä ei tärkeä, siisteys, luottamus ja kiima tärkeitä. Olen hyväkuntoinen kaveri, mitat noin 174/80/17. Laita vastaukseen sähköpostiosoite. Minulla paikka tapaamiselle.
Lähetetty 1.11.2026 klo 14:02, #174247

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 36622 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit vastata tälle ilmoittajalle myös käyttämällä viestipoletteja lähettämällä tekstiviestin ISKURI 36622 + oma viestisi numeroon 0404563596. Mikäli käytät palvelua ensimmäistä kertaa tai polettisi ovat loppuneet, saat tekstiviestillä linkin ja ohjeet niiden ostamiseksi. Lue lisää polettien käyttämisestä ohjeista.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 36622 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.